ATRAKCJE
W POBLIŻU NASZEGO HOTELU

Wierzbowe Ranczo – atrakcje w pobliżu

Wybierając się na pobyt do naszego hotelu, można liczyć nie tylko na ciepłe przyjęcie, pyszne jedzenie, a także eleganckie i zadbane na najwyższym poziomie pokoje. Pobyt w naszym hotelu to również moc atrakcji, które czekają niedaleko w pobliżu Wierzbowego Rancza. Sprawdź, co możesz robić w czasie swojego pobytu i zaplanuj idealne wolne dni!

Deepspot w pobliżu hotelu – wodne głębiny, nurkowanie i moc atrakcji!

Każdy poszukiwacz niezapomnianych wrażeń powinien w czasie pobytu w hotelu odwiedzić Deepspot – basen nurkowy przeznaczony między innymi do freedivingu i scuba divingu. To niezwykła gratka dla wszystkich osób kochających morskie głębiny. Korzystać z jego uroków mogą nie tylko doświadczeni nurkowie, lecz także osoby początkujące, słowem – każdy, dla kogo nurkowanie i przebywanie pod wodą stanowi jedną z lepszych form spędzania czasu. W Deepspot zawsze jest przejrzysta, ciepła woda oraz doskonałe warunki do poznania i pogłębiania uroków nurkowania. Jaskinie, liny i winda Freediverów urozmaicają pobyt w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu! Zaplanuj ekscytujący czas wolny, a zaraz po nim odpręż się w naszych komfortowych pokojach hotelowych!

Driveland blisko z hotelu – dla wszystkich fanów motoryzacji

Kolejną atrakcją, o której trzeba pamiętać, korzystając z uroków naszego hotelu, jest Driveland – jedyne takie Centrum Motoryzacyjne! Na torze, na który składa się sieć dróg z różnymi typami zakrętów, można wypróbować swoich sił między innymi na płytach poślizgowych, a także na urządzeniu do wprowadzania w pościg nadsterowny. Do niezaprzeczalnych atrakcji należą też kurtyny wodne – jest ich aż dziewięć i ustawione są w trzech rzędach. System regulacji opóźnienia kolejnych wystrzałów pozwala na to, by dopasować ćwiczenia do konkretnego szkolenie i umiejętności kursantów. Do Driveland należy też testowy tor terenowy, w skład którego wchodzi np. trasa terenowa o nawierzchni złożonej piasku, betonu czy drewnianych kłód.

Szaleństwo w Termach Mszczonów – noclegi w Wierzbowym Ranczu

Baseny, łaźnie termalne, sauna, zjeżdżalnie, a także strefa zabaw dla dzieci – wszystko to czeka na fanów wodnych zabaw w Termach Mszczonów. Noclegi warto wybrać niedaleko, w przytulnym, komfortowym hotelu, jakim jest Wierzbowe Ranczo. Do Term można jechać nie tylko samemu, ale także z rodziną, przyjaciółmi, pracownikami czy nawet kontrahentami! To relaks, zabawa i wypoczynek w jednym! Pobyt w grocie solnej czy jacuzzi urozmaici pobyt w tym niezwykłym miejscu i wprawi każdego w stan pełnego odprężenia. Skorzystaj z tego, co oferuje ten kompleks basenów, by później wypoczywać w naszym hotelu.

Suntago – noclegi w pobliżu

Raj wodny dla każdego! Tu nie liczy się wiek ani umiejętności pływackie, ale jedynie chęć dobrej zabawy i wypoczynku! Baseny, sauny i zjeżdżalnie czekają tu zarówno na najmłodszych, jak i tych o wiele starszych. Skorzystaj z pełnego relaksu w parku wodnym Suntago, a noclegi po całodniowej aktywności wybierz w Wierzbowym Ranczu. Taki odpoczynek z pewnością zapamiętasz na bardzo długo!