ŚLUBY PLENEROWE

POD WIERZBOWĄ ALTANĄ

DEKORACJE

W CENIE

BLISKO

NATURY

POZNAJ

Wierzbowe Ranczo

weselne

WESELA NIEDALEKO WARSZAWY

Nasze dwie sale weselne usytuowane są na terenie 8-hektarowego rancza w otoczeniu malowniczych krajobrazów przyrody. Położenie Wierzbowego Rancza to zaledwie 35 km na południe od Warszawy w woj. Mazowieckim pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim, a Żyrardowem.

Sala weselna ``Oranżeria`` to budynek murowany z drewnianymi elementami na zewnątrz obiektu. Posiada ogromne okna, przez które wzięła się jej nazwa. Wysoki sufit pokryty jest również drewnianym szachulcem, bardzo jasna, a w centralnej części posiada ogromny zamknęty kominek. Może pomieścić ze stołami oraz częścią taneczną do 130 osób.

Sala weselna ``Bankietowa`` to mniejsza sala, równiez klimatyczna. Najczęściej aranżujemy w niej parkiet taneczny lub strefę chillout.

Obie sale połączone są łącznikiem, co sprawia, że nasz obiekt przystosowany jest do organizacji przyjęć weselnych nawet do 170 osób. Zgodnie z życzeniami Klientów organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, śluby humanistyczne, chrzty, komunie oraz inne uroczystości rodzinne. Nie ma drugiego tak wyjątkowego miejsca w województwie Mazowieckim...

PYSZNA KUCHNIA

Istotna dla nas jest nie tylko oprawa przyjęcia. Proponujemy zarówno dania kuchni tradycyjnej jaki i fusion. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, według starych babcinych receptur. Nie znajdziecie Państwo u nas ulepszaczy i produktów gotowych. Szczególnie polecamy bufet słodkości i ciast, oraz torty domowe, które również przygotowujemy własnoręcznie.

WESELA PRZEZ CAŁY ROK

Wychodząc Państwu naprzeciw, organizujemy imprezy przez cały rok. Każde przyjęcie weselne jest dla nas nie lada wyzwaniem, dlatego staramy się elastycznie dopasować do potrzeb Pary Młodej, spełnić najśmielsze sny i uczynić dzień zaślubin wyjątkowym.

e+k-28
ewelina tadeusz_7do internetu
małe-114
e+k-27
Wądrowny Fotograf2
małe-135
Kinga&SamByStudioPumpkin-009
J&B_081
Monika Mariusz_415do internetu
ewelina tadeusz_57do internetu

Napisz do nas

[contact-form-7 id="1063"]

Anna Makowska

Wedding & Occasional Parties Koordinator

+48 691 475 000

wesela@wierzboweranczo.pl

Dzien Naszego Slubu Adriana & Adam
Wierzbowe Ranczo
Logo BIAŁE