Wierzbowe ranczo - restauracja i nocleg niedaleko Warszawy

Wierzbowe Ranczo

Integracje na Mazowszu

Wierzbowe Ranczo to idealne miejsce na spotkania firmowe w Mazowieckim. Spotkania biznesowe w otulinie lasów, przy akompaniamencie wolno żyjących koni, to niezapomniana odskocznia od zgiełku miejskich ulic. Rozległy 8 hektarowy teren daje ogromne możliwości do wszelkiego rodzaju gier o charakterze integracyjnym oraz motywacyjnym.

Posiadamy 3 sale bankietowo - konferencyjne, z możliwością zaaranżowania w dowolny sposób, dzięki ściankom mobilnym. W przestrzeni bankietowo - konferencyjnej, mozemy ugościć ponad 200 osób jednocześnie.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 36 przestronnych, pokoi noclegowych o wysokim standardzie.

Organizujemy również wspaniałe kolacje grillowe na świeżym powietrzu.

Wykwintna, a zarazem naturalna kuchnia, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia w parze z profesjonalną i uśmiechniętą obsługą to gwarancja udanego eventu.

Wśród wielu warto wybrać właśnie ten. Bliskość miasta sprawia, że nie musisz szukać hotelu w odległych częściach kraju – znajdziesz je na Wierzbowym Ranczu w okolicach Warszawy. To tu czekają na Ciebie spokój i odpoczynek. Nasza oferta jest bogata i zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Wierzbowe Ranczo to miejsce idealne nie tylko na prywatny wyjazd z rodziną, ale również spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Dysponujemy salami konferencyjnymi, mamy możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, przyjęć. Nasz znajdujący się w okolicach Warszawy obiekt wpisuje się również w kategorię hoteli konferencyjnych ze świetnie przygotowaną do tego infrastrukturą – posiada 3 pomieszczenia konferencyjne, gdzie mogą odbywać się spotkania biznesowe czy warsztaty. Co istotne, jesteśmy otwarci na życzenia naszych klientów i każdą salę konferencyjną możemy dopasować do indywidualnych wymagań oraz charakteru biznesowego spotkania.Nie musisz więc zabierać swoich pracowników daleko za miasto i organizować wyjazdu w dużej odległości od miejsca pracy. Możesz wygodnie urządzić spotkanie biznesowe pod Warszawą.

Spotkania biznesowe w Wierzbowym Ranczu

Dlaczego Wierzbowe Ranczo to idealne miejsce na spotkanie biznesowe? Powodów jest wiele. Najważniejsze z nich to niezwykle indywidualne podejście do każdego klienta – proponujemy ofertę szytą na miarę. Z przyjemnością pomożemy zorganizować szkolenie, warsztat, czy też konferencję – wszystko to w profesjonalnej atmosferze, ale i otwartością na oczekiwania naszych gości.

Nasze sale szkoleniowe są nowoczesne, przestronne i komfortowe, dzięki czemu umożliwiają wygodną organizację biznesowych wydarzeń – zarówno kilkugodzinnych, jak i kilkudniowych. Z przyjemnością powitamy zarówno niewielkie zespoły firmowe, jak i duże grupy osób i spełnimy ich oczekiwania, aby wyjazd biznesowy był nie tylko efektywny, ale też przebiegał w przyjemnej atmosferze.

Biznesowa integracja

Wierzbowe Ranczo to także miejsce, w którym znacznie łatwiej się zintegrować. Dlaczego? Sprzyja temu nie tylko wyjątkowe położenie Rancza, ale również dodatkowe atrakcje: obecność wolno żyjących koni, pozwalających poczuć bliskość natury, możliwość zorganizowana pysznej kolacji grillowej na świeżym powietrzu. Co ważne, w każdym momencie do dyspozycji naszych klientów jest wykwalifikowany personel Wierzbowego Rancza. Teren, na którym położone jest Ranczo, daje wiele możliwości wspólnej integracji i po prostu pozwala też podziwiać piękno otaczającej nas przyrody.

Komfortowe pokoje, pyszne dania

Po całym dniu integracji, czy też szkoleń i rozmów biznesowych, cały zespół spędzi noc w przestronnych, jasnych i gustownie urządzonych pokojach. Wnętrza są komfortowe, a każde z nich ma odmienny wystrój. Rustykalne dodatki pozwolą odpocząć po całodziennej pracy, spokojna okolica pomoże oczyścić umysł po ciężkim dniu, a bliskość natury naładuje na nowo akumulatory. Kilkudniowy pobyt zaspokoi również Twoje wymagania kulinarne: połączenia smaków kuchni tradycyjnej i fusion będą ucztą dla zmysłów. Zielone okolice Warszawy pozwolą Ci się rozmarzyć i zapomnieć o codziennym stresie i zgiełku miasta.

Nasz szef kuchni poleca m.in. żeberka BBQ lub firmowego Ranczo burgera. Także wegetarianie i weganie znajdą coś dla siebie, np. wegetariańskiego burgera lub bardziej oryginalnie: grillowanego steka z arbuza. Szeroki wybór z karty z pewnością ułatwi wybór, który ucieszy Twoje podniebienie. Co ważne, świadczymy również usługi cateringowe; świąteczne czy firmowe. Na życzenie klienta wyserwujemy również biznesowy lunch – idealny na przerwę podczas zawodowych rozmów.

Wierzbowe Ranczo to hotel, który znajduje się pod Warszawą – jedynie 45 km od miast. Jesteśmy doskonałym miejscem do organizacji biznesowych spotkań dla wielu firm, zlokalizowanych w samej Warszawie, jak i w jej okolicach. Jeśli są Państwo zainteresowani salą konferencyjną w okolicy Warszawy, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy też otwarci na indywidualne spełnianie oczekiwań naszych gości.

Kontakt

Paulina Gozdek

Conference & Reception Manager

+48 791 220 770

konferencje@wierzboweranczo.pl