Wierzbowe ranczo - restauracja i nocleg niedaleko Warszawy

Hotel w pobliżu Deepspot

Z dala od zgiełku, codziennego pędu i spalin. Brzmi jak prawdziwy rarytas wypoczynkowy? Nasz hotel jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest zlokalizowany w miejscu pełnym przyrody, ciekawych atrakcji turystycznych oraz mini ZOO. U nas spędzisz miłe chwile zarówno w gronie rodzinnym, jak i podczas spotkań biznesowych. W dodatku lubisz aktywnie spędzać wolny czas, np. nurkując? Wyśmienicie! Nasz hotel znajduje się w niedalekiej odległości od Deepspot – najlepszego basenu do nurkowania na świecie.

Restauracja – kuchnia prowadzona w zgodzie z naturą

Jedzenie to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Codziennie dbasz o zdrowe posiłki dla siebie i swojej rodziny? Dlaczego wyjazd i jedzenie w restauracji miałoby odbiegać od Twoich standardów? W naszej ofercie znajdziesz kuchnię wegańską i wegetariańską. Przygotowując dania, korzystamy jedynie z najlepszych składników i produktów, które są w pełni naturalne. Zdajemy sobie sprawę, że wybierając naszą restaurację na spotkanie biznesowe lub rodzinny wyjazd z dziećmi, zwracasz szczególną uwagę na jakość wydawanych posiłków. Chcemy, by czas spędzony na wspólnych posiłkach, bez względu na to, czy zostajesz u nas na dłużej, czy jest to kolacja w gronie przyjaciół lub partnerów biznesowych, był dobrze wspominanym czasem, pełnym smaku i życzliwości.

Eventy biznesowe w pięknych okolicznościach przyrody

Zarówno załatwianie interesów, jak i zawiązywanie relacji ze swoimi współpracownikami, czy partnerami biznesowymi najlepiej jest realizować na neutralnym gruncie. Jeżeli ten grunt jest do tego miejscem pełnym natury, ciekawych atrakcji turystycznych oraz smacznej kuchni – sukces murowany. W naszym obiekcie posiadamy 3 sale konferencyjne, które sprawdzą się podczas warsztatów, treningów, czy szkoleń. Dookoła mamy obszerny teren, na którym prowadzimy zajęcia z jeździectwa i miejsca noclegowe dla 100 osób. Eventy biznesowe to, oprócz spotkań stricte związanych z pracą, możliwość organizacji spotkań towarzyskich, które z pewnością sprzyjają załatwianiu interesów. Wielkość dostępnego terenu to aż 8 hektarów – jest on więc idealny do gier i zabaw plenerowych, organizacji ognisk i grilla. Organizując event biznesowy, będziesz mieć możliwość wynajmu zespołu lub DJ’a, który zapewni odpowiednią oprawę muzyczną, a Twoi i tym samym nasi goście będą mieli możliwość tańców do białego rana.Kiedy załatwisz już interesy, a pierwsze lody zostały już przełamane możesz wybrać się wraz ze współpracownikami do pobliskiego Deepspot’u, by spróbować swoich sił w nurkowaniu. Nigdy tego nie robiłeś? Nic nie szkodzi, wszak każdy rekin biznesu lubi wyzwania, a nurkowanie z pewnością jest atrakcyjną aktywnością.

Wspólny czas z dziećmi

Nasz hotel jest przyjaznym miejscem nie tylko dla biznesmenów, ale również rodzin z dziećmi. Uwielbiamy zwierzęta, dlatego, jeżeli nie chcesz albo nie możesz rozstać się ze swoim pupilem, zabierz go do nas. Z pewnością będzie się czuł u nas bardzo dobrze. Nasza miłość do zwierząt jest tak wielka, że postanowiliśmy stworzyć mini ZOO, w którym mieszkają zwierzęta gospodarskie. Jeżeli nie masz zwierzęcia lub nie obcujesz z nimi tak często, jakbyś chciał, to w naszym hotelu jest taka możliwość. Nasz hotel położony jest w sąsiedztwie Term Mszczonów, Deepspot – centrum nurkowania i toru samochodowego Driverland, więc nie ma możliwości nudy. Oczywiście sama przestrzeń pełna zieleni jest wielką atrakcją samą w sobie. Do tego proponujemy naukę jeździectwa i całe mnóstwo świeżego powietrza.

Deepspot – hotel w pobliżu

Zawsze doskonała pogoda, przejrzysta i ciepła woda (32-34°C), zawsze idealne warunki do nurkowania. Do tego głębia, wrak oraz jaskinie, liny i winda Freediverów. Dla osób początkujących i doświadczonych nurków, osób kochających Scuba diving i Freediving. Brzmi fantastycznie! Deepspot zapewni Tobie możliwość nurkowania, a Wierzbowa Osada nocleg oraz pyszne posiłki. Taki zgrany duet to fantastyczna oferta dla Ciebie, rodziny oraz współpracowników. Sprawdź już dziś i zarezerwuj miejsce w naszym hotelu.