Wierzbowe ranczo - restauracja i nocleg niedaleko Warszawy

Hotel z atrakcjami dla dzieci pod warszawą

Dzieci uwielbiają kontakt z naturą i podobnie jak ich rodzice, potrafią docenić miejsca nietuzinkowe i magiczne. Taką właśnie aurę ma przestrzeń wokół Wierzbowego Rancza, naszego hotelu pod Warszawą. Położony w okolicach Warszawy obiekt spełni zachcianki nawet najbardziej wybrednych i szybko nudzących się maluchów. Znajdziecie tu atrakcje dla dzieci, zieleń i spokój dla siebie. Razem z rodziną uda Wam się spędzić niezapomniane chwile i celebrować wspólny czas. Duże i stylowe pokoje pozwolą na komfortowy pobyt, a Wasze dzieci będą najszczęśliwsze na świecie, mogąc się cieszyć przyrodą w ośrodku pod Warszawą. Nic tak nie pozwala nabrać energii, pobudzić kreatywności i wyobraźni jak wypad za miasto. Choćby na krótką chwilę, majówkę czy letni weekend – warto zobaczyć, co ma w ofercie nasz magiczny hotel w okolicach Warszawy.

Rodzinny wypoczynek pod Warszawą

W Wierzbowym Ranczu znajdziecie stajnie i skorzystacie z możliwości nauki jazdy konnej. Nasza instruktorka wprowadzi Wasze dzieci w tajniki sztuki jeździectwa, a kontakt z prawdziwym kucem czy koniem dostarczy niesamowitych przeżyć i na pewno sprawi dziecku ogromną frajdę. Być może zabawa przerodzi się w nowe hobby Waszych najmłodszych! Nie wszystkie hotele z atrakcjami dla dzieci pod Warszawą, oferują ich na tyle, by się nie nudzić. U nas Wasze dzieci, mogą biegać, skakać, spacerować po 8- hektarowej powierzchni, jaką dysponujemy wokół Rancza. Prawdziwą atrakcją dla dzieci pod Warszawą będzie również miejscowe mini ZOO z całą gromadą zwierząt gospodarskich. Miejskie warunki nie zawsze pozwalają na posiadanie własnego zwierzątka, tu można mieć ich kilka i to na wyciągnięcie ręki. Nasz hotel położony jest w sąsiedztwie Term Mszczonów, Deepspot-centrum nurkowania i toru samochodowego Driverland, do których to miejsc warto wybrać się przy dłuższym pobycie.

Atrakcją dla dzieci, wśród których bywają też prawdziwi smakosze, będę dania naszej kuchni, zarówno tej tradycyjnej, jak i fusion. Znajdziecie w niej coś specjalnie dla dzieci; nuggetsy, pyszne zupki, naleśniki, czy coś dla starszych fanów burgerów, specjalność szefa kuchni: Ranczo burger.